Корзина
Корзина (0)

Доставка НОВА ПОШТА

Самовивіз із Нової Пошти (за тарифами перевізника):

- Цей вид доставки дозволяє вам отримати ваші замовлення або посилки через мережу відділень Нової пошти, яка має обширне покриття по всій території України. Ви можете вибрати зручне для вас відділення, де будете отримувати товари.

- Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1-3 дні. Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта».

- Термін доставки зазвичай залежить від відстані між відділенням та місцем відправлення, а також від термінів, вказаних вами при оформленні замовлення. Зазвичай це може бути від одного до кількох робочих днів.

- Вартість доставки може залежати від розміру та ваги посилки, а також від обраного тарифу. Деталі щодо вартості можна дізнатися в додатку Нової пошти по Вашій ТТН.

- Доставка Новою поштою доступна в більшості міст та населених пунктах України. Ви можете вибрати відділення, яке розташоване найближче до вас.

- Нова пошта зазвичай надає можливість повернути або обміняти товари, якщо вони не задовольнили ваші очікування. Деталі щодо умов повернення слід перевірити в політиці обміну і повернення товару вибраного магазину.

- Зазвичай оплата за послуги Нової пошти проводиться окремо від оплати за товари. Ви можете вибрати зручний для вас спосіб оплати.

- Під час вибору відділення та отримання товарів, будь ласка, перевіряйте інформацію на поштовому відділенні, вказану вами адресу та графік роботи відділення.

- Візуальний стан товару слід перевіряти покупцем на відділенні при отриманні товару. Після прийому товару відповідальність за його зовнішню цілісність переходить на покупця.

- В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Нова пошта». Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон то що) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка Пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправки або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує заподіяні збитки, якщо їх було завдано з вини компанії. Читайте також про умови отримання відправлень.

Доставка кур'єром Нової Пошти (за тарифами перевізника):

- Цей вид доставки дозволяє вам отримати ваші товари або посилки, замовлені в онлайн-магазині, прямо до вашого дому або вказаної адреси. Кур'єри Нової Пошти працюють швидко і ефективно, надаючи вам можливість отримати товари без зусиль.

- Термін доставки зазвичай залежить від вашого місця проживання та обраного часу доставки. Зазвичай це може бути від 1 до 3 робочих днів, але для деяких регіонів цей термін може змінюватися.

- Вартість доставки може визначатися різними факторами, такими як вага посилки, об'єм, відстань і вибрана послуга (стандартна або експрес-доставка). Вартість слід перевірити на сайті Нової Пошти або у вас обраному онлайн-магазині.

- Доставка кур'єром Нової Пошти доступна в більшості міст і населених пунктах України. Ви можете вказати адресу, куди потрібно доставити товари.

- Зазвичай Нова Пошта надає можливість повернути або обміняти товари, якщо вони не задовольнили ваші очікування. Умови повернення слід перевірити в політиці обміну і повернення товару вибраного магазину.

- Оплата за послуги кур'єра Нової Пошти може проводитися окремо від оплати за товари. Зазвичай доступні різні способи оплати, такі як готівкова оплата або оплата карткою при отриманні.

- Під час отримання товарів від кур'єра, будь ласка, перевірте товари на відсутність пошкоджень або невідповідності замовленню. Це допоможе уникнути непорозумінь та спростить процедуру повернення.

Нова Пошта Поштомат:

- Наша компанія співпрацює з логістичною компанією "Нова Пошта", що дозволяє нам надавати зручну послугу доставки через поштомати за їхніми тарифами. Ця послуга дозволяє вам забрати своє замовлення в зручний час та місце без зайвих витрат на доставку додому. 

- Ось основні переваги та умови доставки через поштомати "Нової Пошти":

- При оформленні замовлення ви можете вибрати найближчий поштомат "Нової Пошти" для отримання вашого товару. Мережа поштоматів розташована по всій території України, що робить цей спосіб доставки дуже зручним.

-Вартість доставки через поштомати розраховується згідно з тарифами "Нової Пошти". Ви можете ознайомитися з цими тарифами на їхньому офіційному веб-сайті або уточнити вартість доставки при оформленні замовлення.

- Терміни доставки зазвичай визначаються "Новою Поштою" та залежать від вашого місцезнаходження. Зазвичай, поштомати дозволяють вам забрати ваше замовлення вже на наступний робочий день після його відправлення.

- Зручність та доступність: Поштомати "Нової Пошти" зазвичай розташовані в центральних частинах міст та недалеко від житлових районів, що робить їх доступними для більшості клієнтів.

- Після того, як ваше замовлення буде доставлено до поштомату, ви отримаєте повідомлення на ваш мобільний телефон або електронну пошту з усією необхідною інформацією для отримання товару.

УВАГА!

Терміни доставки, вказані у нашому магазині, є орієнтовними і носять інформаційний характер. Фактичний термін доставки буде визначено на момент обробки вашого замовлення менеджером, враховуючи нашу поточну робочу навантаженість.

Якщо ви обираєте іншу кур'єрську службу для доставки (наприклад, "Нова пошта"), будь ласка, при отриманні вашого замовлення обов'язково перевірте наявність всіх товарів, зазначених у замовленні, а також стан товарів ззовні.

У випадку пошкодження товару або неповної комплектації замовлення, негайно відмовтеся від отримання товару та оплати, і складіть акт (претензію). Якщо ця ситуація виникла, будь ласка, повідомте нам про неї за адресою kseonics-commerse@gmail.com

У зв'язку з напруженою ситуацією на сході України, доставка товарів у міста Донецьк та Луганськ тимчасово призупинена. Доставка до Луганської та Донецької областей сильно обмежена і може затримуватися. Ми вибачаємося за незручності і будемо вас інформувати про подальший розвиток ситуації.

 

Дякуємо за розуміння та співпрацю!